Zapytania

Oferta

 

Nasza oferta skierowana jest do firm zajmujących się sprzedażą i montażem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i kominkowych oraz elementów wykorzystywanych do prac instalacyjnych. Stałym klientom oferujemy korzystne systemy rabatowe oraz negocjacje cen i warunków dostawy.

 

 

   

 

Standardowe wentylacyjne kratki kominkowe można kupić na stronie naszego sklepu internetowego.

 

 

http://WWW.RADE24.EU

 

 

Na indywidualne zapytania klienta, na zamówienie realizujemy kratki i drzwiczki na wymiary, kolory wg RAL, nietypowe kształty.

 

 

 

Parametry zapytania

W zapytaniu proszę podać rozmiar otworów montażowych, rodzaj kratki, materiał (np. stal nierdzewna szczotkowana - SATYNA, stal kwasoodporna, stal ocynk, stal ocynk lakierowana wg RAL, inne materiały), ilość kratek lub drzwiczek, w odpowiedzi przygotujemy ofertę cenową, którą do Państwa prześlemy.
Zapytania możną również kierować telefonicznie, faksem lub przez formularz na naszej stronie.   Czas realizacji zamówienia


Obecnie czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie. Proszę pamiętać, że do czasu realizacji zamówienia trzeba dodać czas dostawy (zwykle 2-3 dni robocze).

termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy


Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Istnieje możliwość osobistego odbioru produktów. Koszt dostawy uzależniony jest od wagi, opcji dostawy i sposobu płatności i jest zgodny z cennikiem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.


Gwarancja i serwis towarów

Każdorazowo proszę o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera, listonosza.

Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą.
Reklamowany produkt należy dostarczyć do naszej firmy na własny koszt.

 

Postanowienia ogólne

 

Zawartość witryny internetowej skierowana jest do firm i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zapytanie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zapytania w witrynie.

 

W przypadku złożenia zamówienia przez klienta, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę firmy (telefonicznie lub e-mailem). Potwierdzenie takie zostanie przesłane drogą elektroniczną po akceptacji przez zamawiającego warunków realizacji zamówienia zgodnie z treścią zamówienia wstępnego uzupełnionego o warunki realizacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl