O firmie
 • Kratki Wentylacyjne RADE

  Gdy rozpoczynałem przygodę z wentylacją w lat 90-tych, kratki wentylacyjne i kratki do kominka zdominowane były przez mało ciekawe produkty. Dlatego moim celem stało się dostarczenie Państwu bardzo nowoczesnych i eleganckich kratek do kominka, wentylacji oraz do systemów DGP.

  Z taką koncepcją produkujemy także pozostałe akcesoria wentylacyjne i kominkowe takie jak drzwiczki rewizyjne, czerpnie ścienne i wyrzutnie powietrza czy produkty na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zapoznania się z kolekcją kratek wentylacyjnych i kominkowych RADE.

  Konrad Frączek

  Zobacz pełną ofertę kratek wentylacyjnych

 • Czym się zajmujemy?

   

  Produkujemy

  Kratki wentylacyjne

  Anemostaty

  Czerpnie powietrza

  Wyrzutnie powietrza

  Drzwi do szachtów

  Drzwiczki rewizyjne

  Kratki kominkowe

  Inne akcesoria wntylacyjne

  Zobacz pełną ofertę czerpni i wyrzutni powietrza
 • Elastyczność produkcji


  Ponad 40 Lat doświadczenia.

  Wyprodukowanych ponad   800 000 krat i czerpni wentylacyjnych.

  Moce produkcyjne ponad   100 000 szt

  Pełna indywidualizacja wymiarów, kolorów, przepływów powietrza, sposobów montażu

  Już od 1 sztuki po całe palety i kontenery

  Zobacz pełną ofertę kratek wentylacyjnych

 • Jak produkujemy kratki i czerpnie?

  Specjalizujemy się w produkcji nierdzewnych i kwasoodpornych kratek, anemostatów, czerpni i wyrzutni wentylacyjnych oraz drzwi do szachtów. Jako producent mamy pełne możliwości dostosowania naszych produktów do Twoich potrzeb i wyzwań. Wybierając nasze kratki wentylacyjne, stawiasz na zaawansowaną technologię i design, który harmonijnie współgra z każdą przestrzenią.

  Nasze działania rozpoczynamy od rozmowy, podczas której staramy się poznać specyfikę Twojego zamówienia. Na tym etapie zadajemy pytania m.in. gdzie kratki lub czerpnie mają być zamontowane, z jakiego metalu użyć, jakie masz potrzeby techniczne i montażu. Dla niestandardowych rozwiązań, projektujemy prototyp i go przedstawiamy Tobie do akceptacji. Po ustaleniu szczegółów zabieramy się do produkcji kratek, czerpni i drzwi rewizyjnych w naszym zakładzie we Wrocławiu.

  Standardowe kratki, drzwiczki i czerpnie wysyłamy od ręki, gdyż cierpliwie leżą na półce i czekają na swoją podróż do Ciebie.

 • RADE Drzwi To też My

  Nie samymi kratkami człowiek żyje.

  Produkujemy także drzwi rewizyjne do szachtów instalacyjnych oraz małe drzwiczki rewizyjne w tej samej technologii i stylistyce co kratki wentylacyjne. Dzięki temu nasi klienci kupują całe komplety kratek, drzwiczek, czerpni do wentylacji.

  Dlatego gorąco zapraszamy architektów i projektantów wnętrz do stałej współpracy. Nasze produkty znajdują się w salonach celebrytów, aktorów, TOP biznesmenów, a nawet mistrzów świata w skokach narciarskich

  Wracając do drzwi, to produkujemy całą gamę rozmiarów na konkretne zamówienie. Maksymalny zewnętrzny wymiar drzwi to aż 3x3 m. W świetle otworu montażowego około 2,7 na 2,7 m (szerokość x wysokość). Produkujemy drzwi rewizyjne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub wieloskrzydłowe.

  Polecamy drzwi nierdzewne lub kwasoodporne, ale także możemy je zrobić z dowolnego innego metalu. Również dowolne zamki i sposób zamknięcia realizujemy.

  Szukasz czegoś wyjątkowego my damy RADE!

  Zobacz pełną ofertę drzwi rewizyjnych

 • RADE cała gama Kratek i Czerpni
  Tylko u nas taki styl

  Tylko u nas kupisz całą gamę kratek wentylacyjnych i czerpni powietrza. Znajdziesz u nas zarówno kratki prostokątne jak i okrągłe. Nasze zamykane kratki wentylacyjne wyróżniają się estetyką, dzięki precyzyjnemu mechanizmowi.

  Tylko u nas kupisz kratki wentylacyjne, czerpnie i wyrzutnie ścienne oraz drzwiczki w tej samej stylistyce. To bardzo ważne dla zachowania elegancji pomieszczeń

  RADE vs konkurencja

  Tak jak każda firma, mamy bezpośrednią konkurencję. Sprawdź ją, a zauważysz że tylko my mamy tak bogatą i spójną stylistycznie ofertę kratek wentylacyjnych i czerpni powietrza oraz drzwiczek rewizyjnych.

  Małe i duże kratki oraz drzwiczki mają ten sam styl i są równie piękne

  Zobacz pełną ofertę czerpni i wyrzutni powietrza
 • Powiedz nam
  Czego potrzebujesz

  Przez ostatnie 40 lat robiliśmy już niemal wszystko dla wentylacji, może nie jest to masowa produkcja, ale właśnie specjalistyczne mało seryjne rzeczy. Zaczynając od kratek w przeróżne kształty, kratki i czerpnie z indywidualnym rozstawem i kątem lamelek. Po przez nyple, kołnierze, kolanka, przejściówki, sita, kanały, daszki wentylacyjne, nawietrzaki, skrzynki rozprężne, przepustnice. Praktycznie wszystko już robili nasi specjaliści. Najczęściej są to akcesoria o nietypowych rozmiarach.

  Specjalizujemy się w produkcji tych wszystkich elementów wentylacyjnych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej,

  Szukasz czegoś wyjątkowego my damy RADE!

  Zobacz pełną ofertę drzwi rewizyjnych

 • Tyle Kratek RADE
  w całym mieście

  Kratki Wentylacyjne i Czerpnie Powietrza RADE znajdziesz wszędzie. Nasze kratki są montowane w hotelach, biurach, galeriach handlowych, kinach, teatrach, restauracjach, salach konferencyjnych, wszędzie tam gdzie prestiż jest atutem.

  Nasze czernie powietrza dostarczają świeże powietrze w fabrykach, halach przemysłowych, elektrowniach, mleczarniach, magazynach, kotłowniach, spalarniach, serwerowniach, piekarniach, masarniach.

  Drzwi do szachtów zdobią apartamentowce, całe osiedla mieszkalne, szpitale, przychodnie lekarskie, kliniki dentystyczne.

   

  Kupon rabatowy

  Dla tych co doczytali do końca - BONUS - RABAT 10%.

  Kupon rabatowy do sklepu RADE24.EU

  Wpisz FRĄCZEK10 i rabat gotowy na wszystkie produkty marki RADE.

  Zobacz pełną ofertę czerpni i wyrzutni powietrza
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl